Akbank Kredi Kartı Borcunu Öğrenme / Sorgulama

admin 02 Ağustos 2013 0

Akbank kredi kartı borcunuzu öğrenmek ve kredi kartı hesabınızı detaylarına ulaşamk için kullanabileceğiniz yöntemler

 

Akbank piyasaya yaygın konumunu 3 ana kredi kartı markası ile sürdürüyor. Wİngs, Axess ve Fish kredi kartları…

Akbank Kredi Kartlarınızın borcunu birçok şekilde öğrenebilirsiniz…

E-Ekstre Yöntemi : Akbank kredi kartı borcunuzun hesap kesim tarihinden sonra e-ekstre talep ederek düzenli olarak öğrenebilirsiniz. Hem kağıda basılı ekstre kullanmayarak doğaya katkı sağlarsınız hem de hesap kesiminiz yapıldığı anda email ile tam borcunuzu ve detayları öğrenebilirsiniz. Ancak bu şekilde sadece hesap kesiminde yazılı olan borcu öğrenebilir anlık borç miktarınızı ve kalan kullanılabilir bakiyenizi anlık olarak öğrenemezsiniz.

İnternet Bankacılığı Yolu İle : En kolay ve en güzel şekilde Akbank internet bankacılığı yolu ile öğrenebilirsiniz. Bu her zaman en güzel ve en sağlam yöntemdir. Hatta bu yöntem ile online nakit avansa hatta taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Akbank Telefon Bankacılığı Yolu İle : Biraz uzun ve sinir bozucu bir yöntem olan telefon bankacılığı yöntemi ile de anlık borcunuzu ve kullanılabilir bakiyenizi öğrenebilir ayrıca kredi kartı ekstra detay bilgileriniz de öğrenebilirsiniz. 444 25 25′i aradıktan sonra sesli yanıt sisteminin sizi yönlendirmesine göre hareket ederek yine sesli yanıt sisteminden tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Akbank ATM’leri : Bir başka yolda yaygın bir biçimde bulunan Akbank ATM’lerini kullanmak. Zaten alışverişlerinizde kartınızı kullanmak için şifrenizi biliyorsunuz. İşte bu şifreyi kullanarak tüm Akbank ATM’lerinden kredi kartınız ile ilgili her türlü detay bilgiye ulaşabilir hatta Taksitli Nakit Avans kullanabilirsiniz.


Leave A Response »